Meghosszabbított határidejű pályázati határozat!

2012.04.07

Sportfejlesztési program 2012_2013

2012.07.14

Felkészülési időszak első edzőmeccse!

Felnőtt csapatunk első felkészülési meccsét idegenben a Hort SK csapatával játszotta le amit 2-1-re megnyert.

HAJRÁ DÁNY!!!

2012.06.09

26. Forduló eredményei.

Felnőtt:

Dány KSK - SK Tóalmás 7-0

Gólszerzők: Gódor Miklós 19’,24’,30’,37’, Szálinger Péter 60’, Bugyi Szabolcs 85’, Szekeres András 90’

3 pont a Kistarcsának!

Felnőtt csapatunk hazai pályán kapott ki az 5. helyen álló Kistarcsai VSC csapatától 4-0-ra. Első félidőben egyenrangú ellenfelei voltunk a vendégeknek, de sajnos kicsit “elaludtunk” egy szögletet követően és így vezetéshez jutott a Kistarcsa csapata. A félidő utolsó perceiben szinte odaszegeztük az ellenfelet a kapujához, de nem tudtunk kiegyenlíteni így egy gólos vendég vezetéssel mehettünk szünetre. Második féildőben nem sokat változott a meccs képe. Folyamatosan harcoltunk középpályán, de sajnos lövőhelyzetig nem sokszor tudtunk eljutni. A vendégek 60 percben találtak egy szerencsés gólt és ezek után leeresztettünk és a 80. perctől  kaptunk gyors két gólt.

Döntetlen a Szada otthonában!

Felnőtt csapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Szada SE otthonában. Első félidőben a hazaiak szereztek előnyt, de a második félidő 87. percében Gódor Tamás révén kiegyenlítettünk, de sajnos az utolsó percekben hiába szegeztük a kapujához az ellenfelet, nem tudtuk megszerezni a győzelmet érő második gólt.

2012.04.23

Dány KSK - Sződi BLSE 0-2

Felnőtt csapatunk elszenvedett egy új vereséget hazai pályán a Sződi BLSE csapata ellen. Egész meccsen a csapatunk dominált, de nem volt sok szerencsénk, első félidő második felében Bugyi Szabolcs révén büntetőhöz jutott a Sződ csapata amit sikeresen értékesített. Második félidő sokkal harcosabb volt mint az első, de sajnos egy figyelmetlenség után megkaptuk 2. gólunkat és így ki is alakult a végeredmény. Kiállítva Gódor Miklós(Dány KSK) a 75.percben, Tábor Róbert(Sződi BLSE) 75.percben és Bene István(Dány KSK) a 90.percben.

2012.04.22

OTP-MOL BOZSIK TORNA ÚJ IDŐPONTBAN!

2012.04.21. helyett 2012.04.28.-án lesz megrendezve az utánpótlás torna. A helyszín változatlan!

2012.04.18

Pécel-Elitesec SSE elleni bajnoki meccs képei.

Pécel-Elitesec SSE - Dány KSK képek <- klikk

2012.04.15

Vereség Pécelen!

Felnőtt csapatunk elszenvedte második vereségét az első helyezett Pécel-Elitesec SSE csapatától. Fiaink egész meccsen a kontrákra rendezkedtek be ami sajnos látható is volt mert a Pécel csapata folyamatos nyomás alatt tartotta a védelmünket. Az első félidőben 0-0-val vonulhattak le a csapatok. A második felesben volt egy ziccerünk Szálinger Péter révén amit sajnos a kapu mellé gurított. A meccs végére kicsit kifáradtunk és egy pár másodperces kihagyás után a 87. percben kaptunk egy gólt amire sajnos már nem tudtunk válaszolni, így a végeredmény Pécel SSE-Dány KSK 1-0.

2012.04.13

Plusz pontok a Felnőtt csapatnak!

Felnőtt csapatunk +2 ponttal gazdagodott miután sikeresen megóvta a Galgahévíz SK elleni hazai bajnoki meccset. Az ellenfél egyik játékosa pontosabban a 7-es Maka László öt sárga lappal játszotta végig a meccset ami szabálytalan! 7 pontosan várjuk a következő bajnokit amit április 15.-én

Pécel-Elitsec SSE ellen játszunk idegenben 15:30-kor!

HAJRÁ DÁNY!

2012.04.07

Döntetlen az első hazai bajnokin!

Felnőtt csapatunk 0-0-ás döntetlent játszott az 5. helyen rangsorolt Galgahévíz SK csapatával. A mérkőzés eseménydús volt a végeredményt meghazudtolva. A 19. percben kiállította a játékvezető Litkey Mátét és Gódor Józsefet, így mind két csapat 10 emberrel játszotta le a mérkőzést. Nem voltunk alárendelt szerepben sőt a második félidőben kifejezetten támadó focit játszottunk, de nem volt szerencsénk a helyzetek kihasználásában.

Csak így tovább fiúk!!

HAJRÁ DÁNY!

2012.04.03

Elmarad az U15-ös meccs!

2012.04.07.-re kiírt Pilis LK Legea elleni U15-ös utánpótás meccs elmarad!

2012.04.03

Bozsik torna és utánpótlás edzések

Felkerült az oldalra az OTP-MOL Bozsik utánpótlás kupa dokumentuma, illetve felkerültek az utánpótlás edzések is! Adatok/Dokumentumok fül alatt megtalálhatók!

2012.03.30

Győzelem Kerepes ellen!

Felnőtt csapatunk megszerezte első győzelmét a Kerepesi SBE otthonában.

A szeles idő ellenére csapatunk az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, első gólt Szekeres András szerezte egy szabadrúgásból majd ezt követően egy büntetőt magabiztosan értékesített Nyári András. A második félidőben kicsit magunkra húztuk az ellenfelet, de a végeredmény nem változott!

Dány KSK - Kerepesi SBE 2-0

2012.03.18

Vereség az első bajnoki meccsen!

Vereséggel kedzte felnőtt csapatunk a tavaszi szezont. Idegenben 3-2-re kikaptunk a Valkó KSK ellen. A végeredmény ellenére biztató volt a játékunk. A két gólt Litkey Máté és egy új szerzemény Szálinger Péter szerezte. Következő ellenfelünk szintén idegenben a Kerepsi SBE csapata lesz, bizakodva készülünk ellenük bízva, hogy megszerzi Felnőtt csapatunk első győzelmét. Gratulálunk a Valkó KSK csapatának!

HAJRÁ DÁNY!

2012.03.15

Győzelem az utolsó edzőmeccsen!

Felnőtt csapatunk hazai pályán fogadta a GödöllőII. csapatát. Jó játékkal 5-1-re nyertünk és bizakodva várjuk a vasárnapi bajnoki mérkőzésünket a Valkó KSK ellen. Mindenkit várunk vasárnap 14:30-kor Valkón, hogy szúrkoljon nekünk!

HAJRÁ DÁNY!

2012.03.10

Győzelem Tápióság ellen!

Felnőtt csapatunk jó játékkal nyert hazai pályán a Tápióság csapata ellen 4-1-re! Nagyon kellett ez a győzelem, mert az eddigi edzőmeccseket csak vereséggel tudtuk zárni. Reméljük, hogy megtört a jég és a bajnokságban is jól fogunk teljesíteni.

HAJRÁ DÁNY!

2012.03.06

Új időpontban a Felnőtt edzések!

Kedden és Csütörtökön 19:00-tól 21:00-ig lesznek a Felnőtt csapat edzései. Mindenki hozzon magával futócipőt és stoplist is, mert kint lesz tartva a Dányi focipályán.

2012.03.04

Vereség Tura ellen.

Felnőtt csapatunk felkészülési meccsen kikapott 4-0-ra az NBIII-ban szereplő Tura VSK ellen. Meglepően jól tartotta magát a csapatunk a Tura fiataljai ellen.Első félidőben volt pár helyzetünk amit sajnos nem tudtunk belőni, ellentétben az ellenfél háromszor is kitudta használni a ziccereit.Második félidőben hősiesen védekezve csak egy gólt kaptunk ami végülis a végeredmény lett. Gratulálunk a Dány KSK és a Tura VSK csapatának!

HAJRÁ DÁNY!

2012.03.02

Edzőmeccs TuraVSK ellen!

2012.03.04.-én 11:00-kor Felnőtt csapatunk edzőmeccset játszik  az NBIII-ban szereplő Tura VSK csapatával a Turai sportpályán. Találkozó 9:30-kor a Dányi sportpályán!

2012.02.26

Vereség Hatvanban

Felnőtt csapatunk 5-2-re kikapott az NB3-ban szereplő FC Hatvan Ifjúsági csapatától. Sajnos csapatunk eléggé tartalékosan tudott csak felállni a sok betegség miatt. Reménykedünk benne, hogy minnél előbb felgyógyúlnak a hiányzók és csatlakoznak hozzánk. Gratulálunk a Hatvani Ifinek!

2012.02.24

Edzőmeccs Hatvanban.

2012.02.26.-án 13:30-kor Felnőtt csapatunk edzőmeccset játszik  az FC Hatvan csapatával a Hatvani sportpályán. Találkozó 12:00-kor a Dányi sportpályán!

2012.02.19

Vereség a második edzőmeccsen.

Felnőtt csapatunk 5-0-ra kikapott az Albertilsa csapatától aki, megérdemelten nyert. Nem játszottunk rosszul a nagy gólkülönbség ellenére. Fel a fejjel és csináljuk tovább! Gratulálunk az Alberilsa csapatának!

HAJRÁ DÁNY!

2012.02.13

Edzőmeccs Albertilsa ellen.

Következő edzőmeccsünk Albertilsa ellen lesz 2012.02.19.-én 14:00 órai kezdéssel a Gödöllői GLC fedett műfüvön.

Találkozó Gödöllőn 13:15-kor!

INFÓ: 06306967146

2012.02.07

Felnőtt csapat edzések!

2012 február 7.-től kedden 20:00-22:00-ig, csütörtökön 20:00-22:00-ig lesznek edzések a Dányi tornateremben illetve pénteken 19:00-tól van kinti futás.

Infót Szekeres András tud adni  tel:06304446041

2012.02.05

Második lett Felnőtt csapatunk!

A szombaton megrendezett Ifi teremtorna után vasárnap a "nagyok" jöttek, és örömmel osztom meg, hogy a Dány KSK felnőtt csapata a teremkupán második helyet érte el.

Esemény képei megtalálhatók a galériában.

Gratulálunk a felnőtt csapatnak!

HAJRÁ DÁNY!

2012.02.04

Hetedik helyen végzett Ifi csapatunk!

2012.02.04.-én Tóalmáson megrendezett teremkupán Ifi csapatunk 7. helyen végzett.

6 - 0

Az éve első edzőmeccsén csapatunk 6 gólos vereséget szenvedett az NBIII-as Tápiószecső csapatától.

A 6 gól ellenére csapatunk emelt fővel vonulhatott le a pályáról, hiszen mindent megtett ahhoz képest, hogy 6-7 "alap" csapattag nem tudott eljönni.